Moguće je da ste negdje čuli ili pročitali kako se gljive ne smiju podgrijavati jer će pustiti neke toksine. Naime, gljive brzo oksidiraju i ukoliko ih konzumirate dugo nakon kuhanja mogući su problemi sa probavom. Zato je bitno ostatke spremiti ...
Opširnije »
Obiteljska kuhinja Kuhajmo zajedno!
